درباره ما

 

نصر قم

این پایگاه خبری اجتماعی همزمان با چهل سالگی انقلاب اسلامی در سال ۱۳۹۷ آغاز بکار کرد.

اهداف

تلاش برای آگاهی سازی در خصوص آسیب های اجتماعی، اطلاع رسانی جاذبه های شهر مقدس قم، پلی برای ارتباط مردم قم با مسئولان استان، پیگیری طرح ها و پروژه های اجتماعی استان

راهنمای ورود به سایت نصر قم

برای ملاحظه صفحه اصلی «نصر قم» می‌توانید با مراجعه به اینترنت به آدرس www.nasreqom.ir مراجعه نمائید.

صفحه اصلی

در سمت راست صفحه اصلی، عناوین زیر مشخص شده است :
عناوین دین و فرهنگ – اجتماعی – اقتصادی – استان قم – عکس – فیلم – فناوری – یادداشت – مجله نصر – جستجو – ارتباط با ما – درباره ما – تبلیغات در سایت.
با کلیک روی عنوان گروه های دین و فرهنگ، اجتماعی،اقتصادی، استان قم، عکس، فیلم، فناوری، یادداشت، مجله نصر اخبار مربوط به آن حوزه را می توانیدمشاهده نمایید.

سواد رسانه

برای ورود به «بخش سواد رسانه» از طریق لینک آن در قسمت پایین صحه اصلی می توانید وارد شوید.

جستجو

در «جستجو» می‌توانید با تایپ کلمه مورد نظر و تکمیل اطلاعات لازم به خبر مورد نظر دسترسی پیدا کنید

ارتباط با ما

در «ارتباط با ما» می‌توانید نظر و دیدگاه خود را از طریق ایمیل به نصر قم ارسال و پاسخ خود را در اسرع وقت دریافت دارید

عکس

با کلیک روی کلمه “عکس” گزارشهای تصویری و عکسهای خبری روز را می توانید مشاهده نمایید. با کلیک روی تیتر یا عکس نمونه می توانید کل عکسهای تهیه شده با موضوع مورد نظر را مشاهده نمایید، سپس با کلیک روی هر کدام از عکسها، تصویر را در اندازه بزرگتر مشاهده و مورد بهره برداری قرار دهید.

اخبار روزهای قبل

در صفحه اصلی در قسمت آخرین اخبار می توانید به کل مطالب سایت دسترسی پیدا کنید.

نسخه چاپی خبر

در صفحه «متن خبر» با کلیک روی «نسخه چاپی خبر» صفحه دیگری را مشاهده خواهید نمود که متن کامل خبر برای بهره‌برداری لازم آماده شده است.

درباره ما

با کلیک روی لینک درباره ما در پایین صفحه می توانید به این صفحه هدایت شوید.

اخبار برگزیده

در صفحه اصلی می‌توانید «مهمترین عناوین خبری روز» را  مشاهده نمایید. با کلیک روی تیتر می‌توانید به متن کامل دسترسی پیدا کنید.

نظرشما

با کلیک روی تیتر خبر و مشاهده صفحه «متن خبر» می‌توانید در ستون «نظر دهید» که در انتهای صفحه آمده است نظر خود را درباره خبر مورد نظر تایپ و ارسال نمائید در صورت تمایل می‌توانید تلفن و ایمیل خود را ذکر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم ارایه گردد

روابط عمومی

روابط عمومی نصر قم با سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۶۱۰۳۲۷۶۱۰۳۲۷ به صورت شبانه روز آماده دریافت پیامها و دیدگاه های شما جهت انتقال به مجموعه نصر می باشد.

معرفی آرم

آرم به صورت حرف «N» طراحی شده است و کل طرح امواج مدور را نمایش می‌دهد که به نشانی یکی از قابلیت‌های خبر یعنی ایجاد امواج و حرکت در جامعه است. رنگ آبی ارغوانی که برای آرم تعیین شده از رنگ‌های اصیل ایرانی است که در تزئینات هنر معماری بسیاری به کار می‌رود. ضمنا جهت متمایز شدن پایگاه خبری تحلیلی نصر با دفتر قم رنگ آبی ارغوانی برای آن انتخاب شده است.

مشخصات

صاحب امتیاز:

پایگاه خبری نصر

مدیر مسئول:

نصر

زمینه فعالیت:

انجام امور فرهنگی، خبری در زمینه های اجتماعی

تماس با ما

قم

کد پستی:

۰۰۰۰۰-۰۰۰۰۰

۰۰۰۰۰۰۰۰ ۰۰ ٩٨+

info@nasreqom.ir