۱۸:۱۲  -  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
۱۱۰

وزش شدید باد طی ۳ روز آینده در قم/ کاهش دمای هوا در روز جمعه

نصر قم |کارشناس هواشناسی استان قم از وزش باد شدید طی سه روز آینده در این استان خبر داد و گفت: سرعت وزش باد به ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

وزش شدید باد طی ۳ روز آینده در قم/ کاهش دمای هوا در روز جمعه

محمدجواد ترابیان در گفتگویی اظهار داشت: هوای قم طی امروز قسمتی تا نیمه ابری در بعد از ظهر همراه با وزش باد شدید است.

وی گفت: هوای استان قم در روز چهارشنبه کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر و بارش پراکنده و در برخی ساعات همراه با وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی استان قم اظهار داشت: هوای قم در روز پنجشنبه کمی تا قسمتی ابری در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود.

وی گفت: هوای استان قم در روز جمعه نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید پیش بینی می‌شود.

ترابیان در ادامه اظهار کرد: سرعت وزش باد امروز بین ۴۰ تا ۵۵ کیلومتر بر ساعت، روز چهارشنبه بین ۴۵ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت، روز پنجشنبه بین ۴۵ تا ۶۰ کیلومتر بر ساعت و روز جمعه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت و در همه روزها با جهت غربی خواهد بود.

در ادامه بخوانید:  آیت‌الله مکارم‌شیرازی: عید غدیر مهم‌ترین موضوع تاریخ اسلام است -

وی گفت: حداقل دمای هوای امروز قم ۱۱ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۶ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز چهارشنبه ۱۱ درجه و حداکثر ۳۰ درجه، حداقل دمای هوا در روز پنجشنبه ۱۳ درجه و حداکثر ۲۷ درجه، حداقل دمای هوای جمعه ۱۵ درجه و حداکثر دمای هوا ۲۴ درجه خواهد بود.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب