۲۳:۳۶  -  ۱۳۹۸/۰۶/۱۹
۳

بازار داغ حدس و گمان‌های مربوط به آیفون در آستانه رویداد امشب!

بازار داغ حدس و گمان‌های مربوط به آیفون در آستانه رویداد امشب!


“مینگ چی کو” (Ming-Chi Kuo) تحلیلگر مالی بین‌المللی تی‌اف اخیرا و درحالیکه تنها چند ساعت تا رونمایی از جدیدترین آیفون‌های اپل باقی مانده است گفته، ممکن است آیفون‌های جدید اپل قادر به شارژ دستگاه‌های دیگر مانند اپل واچ یا ایرپادها نباشند.

به گزارش نصر قم به نقل از ایتنا از ایسنا، پیش‌تر گفته شده بود که ممکن است آیفون‌های جدید از فناوری شارژ بیسیم دو سویه پشتیبانی کنند که اگر این چنین باشد افراد می‌توانند دستگاه‌های دیگر اپل را به سادگی با قرار دادن آنها در یک نقطه شارژ در پشت آیفون‌های جدید شارژ کنند اما اخیرا کو این گفته‌ها را رد کرده و گفته چنین چیزی نیست.

به گفته کارشناسان، اپل برای افزودن این قابلیت به گوشی‌های جدید خود و ارتقای آنها با مشکلاتی روبرو شده است.

مینگ چی کو شب گذشته گفت: ما پیش‌بینی‌های قبلی خود را اصلاح کرده ایم. بنابر پیش‌بینی‌های ما آیفون‌های جدید احتمالا از فناوری شارژ بی‌سیم دو سویه پشتیبانی نخواهند کرد.

در ادامه بخوانید:  اتحادیه جهانی Wi-Fi Alliance، وای‌‌فای ۶ را عرضه کرد

کو همچنین پیش بینی کرده است که آیفون‌های ۲۰۱۹ اپل دارای ورودی مداد اپل نخواهند بود و از رابط USB-C پشتیبانی نخواهند کرد اما ممکن است مجهز به فناوری باند فوق العاده پهن (UWB) برای فعال کردن ردیابی شی باشند.

کو در انتها افزود: ما پیش‌بینی می‌کنیم که صادرات آیفون‌های جدید به دلیل نبود برخی قابلیت‌ها با افت فروش ۵ تا ۱۰ درصدی روبرو شوند و این شرکت نتواند بیش از ۶۵ تا ۷۰ میلیون دستگاه در سال جاری بفروشد. نکته دیگر این است که پس از این مراسم قیمت آیفون‌های پیشین کاهش یافته و بنابراین تعداد بسیاری از آنها به فروش خواهند رفت.

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب