۱۵:۲۴  -  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
۱۲

تقدیر عزاداران قم از اقدامات آیت الله رئیسی در مبارزه با مفاسد اقتصادی

تقدیر عزاداران قم از اقدامات آیت الله رئیسی در مبارزه با مفاسد اقتصادی

به گزارش نصر قم به نقل از فارس از قم، در این طومار خطاب به آیت الله رئیسی آمده است: بدون شک گذشت بیش از ۴۰ سال از انقلاب اسلامی، نوید بخش آن است که انقلاب اسلامی وارد دوران بلوغ خود گشته است. اما در این میان برخی مفاسد اقتصادی سبب تلخ شدن کام آحاد ملت گردیده است.

در ادامه این طومار اضافه شده است: از آنجا که در گام دوم انقلاب، «عدالت و مبارزه با فساد» یکی از گام‌های اصلی موفقیت نظام جمهوری اسلامی است و در حالی که کشور درگیر جنگ بزرگ اقتصادی با استکبار است عده‌ای به اسم آقازادگی، صاحب منصب بودن و رانت، تیشه به ریشه اعتقاد مردم به نظام می‌زنند.

در این طومار افزوده شده است: لذا بنا بر استناد به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و هم چنین فرمان هشت ماده ای مبارزه با فساد ابلاغی مقام معظم رهبری، دلسوزان انقلاب اسلامی در هیات فاطمیون ضمن اعلام حمایت از اقدامات انقلابی و قانونی در برخورد با مفاسد اقتصادی، اشد مجازات را برای خائنین به نظام اقتصادی جمهوری اسلامی و بازگشت اموال و دارایی‌ها به بیت المال، خواستاریم.

در ادامه بخوانید:  دمای قم به ۴۰ درجه می‌رسد

در پایان این طومار تصریح شده است: قطعا ادامه روند برخورد با این گونه مفاسد اقتصادی سبب دلگرمی بیشتر از پیش مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود و عبادتی بزرگ محسوب می‌گردد.

انتهای پیام/

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب