۱۲:۰۲  -  ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
۱۴

دمای قم به ۳۴ درجه می‌رسد

دمای قم به ۳۴ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

وی با بیان اینکه روز سه شنبه حداقل و حداکثر دمای قم ۲۰ درجه و ۳۳ درجه بود، ادامه داد : دیروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت به ثبت رسید.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی امروز جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۱۷ درجه و ۳۴ درجه و آب و هوای استان صاف در بعد از ظهر وزش باد نسبتا شدید و غبار محلی است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

در ادامه بخوانید:  ۷۲ گلزار شهدا در قم گلباران می‌شود - |

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۰ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۱۶ درجه و ۳۳ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۰ درجه و ۳۳ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

انتهای پیام/۷۸۰۰۴*۳۰

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب