۰۰:۴۲  -  ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
۲۶

حاشیه نشینی در اولویت کار کارگروه آسیب‌های اجتماعی استان قم

حاشیه نشینی در اولویت کار کارگروه آسیب‌های اجتماعی استان قم

 به گزارش نصر قم به نقل از فارس از قم، هادی کریمی اصل ظهر امروز در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی، سلامت زنان و خانواده در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به اهمیت مساله آسیب‌های اجتماعی اظهار کرد: تلاش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی همچون طلاق و اعتیاد مورد تاکید مقام معظم رهبری است، در جهان و ایران، آسیب‌های اجتماعی روندی رو به رشدی داشتند.

وی ادامه داد: گروه کاری تخصصی آسیب‌های اجتماعی استان قم جزو گروه‌های کاری کارگروه تخصصی اجتماعی، فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده استان قم است که بررسی و ارائه راهکارهای ارتقای سلامت اجتماعی و بررسی مشکلات جوانان و اوقات فراغت در آن صورت می‌گیرد.

سرپرست اداره کل بهزیستی استان قم افزود: جلسات گروه کاری آسیب‌های اجتماعی استان هر ۱۰ روز برگزار می‌شود و حضور فعال و منظم دستگاه‌ها در این جلسات ضروری است.

کریمی اصل تبیین و توصیف از وضعیت موجود آسیب‌های اجتماعی را جزو وظایف گروه کاری تخصصی آسیب‌های اجتماعی استان قم دانست و تصریح کرد: علمکرد دستگاه‌های استان در خصوص آسیب‌های اجتماعی باید در این گروه کاری ارائه شود.

در ادامه بخوانید:  عزم خوبی برای مبارزه با فرار مالیاتی در کشور وجود دارد - |

وی ادامه داد: حاشیه نشینی، کودکان کار، خشونت خانگی و آسیب‌های فضای مجازی در اولویت کار کارگروه آسیب‌های اجتماعی استان قم قرار دارد، در هر جلسه این گروه کاری به یک موضوع پرداخته می‌شود،

انتهای پیام/۷۸۰۰۴/ـ۲۰

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب