۱۱:۵۰  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
۳۳

دانلود IObit Malware Fighter Pro 7.2.0.5739 Multilingual

دانلود IObit Malware Fighter Pro 7.2.0.5739 Multilingual


IObit Malware Fighter Pro 7.2.0.5739 MultilingualRating:
۴٫۰ out of
۵

توضیحات

Malware Fighter ابزاری قدرتمند جهت پاکسازی ویروسها و جاسوس افزارها است. این برنامه قادر است با انجین توانمند خود انواع تهدیدات امنیتی شامل ویروسها، کی لاگرها، تروجانها، کرمها، روت کیتها و نظایر آنها را شناسایی و در نطفه خفه کند. انجین این ابزار امنیتی دو هسته ای است و به صورتی بهبود یافته و منحصر به فرد پیاده سازی شده است. همچنین برنامه برای قادر است رفتارهای مشکوک نرم افزارها را نیز زیر نظر بگیرد و به شما گزارش دهد. این نرم افزار قادر است انواع حملات سطحی و عمقی از جمله روت کیتهای پنهان در لایه های زیرین سیستم عامل را شناسایی و نابود کند.

برنامه از واسط کاربری زیبایی برخوردار است و از همه مهمتر اینکه محصول شرکت IObit است. شرکتی که توانمندی خود را در ساخت ابزارهای ویندوزی با ارائه چندین محصول بی نظیر به اثبات رسانده است. اگر بخواهیم به تعدادی از ویژگی های مهم این نرم افزار اشاره ای داشته باشیم در ابتدا سادگی عملکرد آن را نشانه میرویم. این برنامه و تمامی برنامه های شرکت IObit معروف هستند به تک کلیک بودن. اینجا هم شما میتوانید تنها با یک کلیک عملیات اسکن سیستم را آغاز کنید و در پایان گزارشی از تهدیدات ارائه میشود که آنجا هم با یک کلیک میتوانید موارد قطعی را پاکسازی نمایید.

ویژگی مهم IObit Malware Fighter :

ویژگی مهم بعدی قدرت بالای این برنامه در شناسایی بدافزارهایی است که با الگوریتمهای پیچیده ای قصد دارند از پوششهای امنیتی گذر کنند و در واقع با تقلید عملکرد برنامه های سالم قصد دارند راه حلهای امنیتی را دور بزنند. نکته بعدی سرعت بالای این برنامه است. به لطف انجین بهبود یافته دو هسته ای، سرعت اسکن و شناسایی این ابزار بسیار بالاست و حتی در دیسکهایی با حجم بالای داده زمان زیادی را به انتظار نخواهید نشست. در پایان شما قادر هستید از این برنامه به عنوان یک مکمل بسیار خوب در کنار آنتی ویروسهای مطرح استفاده نمایید. برنامه هیچ گونه تداخلی با آنتی ویروسها ندارد و میتوانید همزمان در کنار آنتی ویروس از این نرم افزار نیز بهره مند شوید.

سیستم مورد نیاز 

Operating Systems Supported
Windows XP/Vista/7/8/8.1/10

Hardware Requirements
1 GHz processor or faster processor
1 GB of RAM
1,000 MB of free hard disk space

تصاویر

راهنمای نصب

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

لینک دانلود

دانلود IObit Malware Fighter Pro 7.2.0.5739 Multilingual

گذرواژه فایل(ها): www.downloadly.ir

حجم فایل

۶۴ مگابایت

Price: Free
/ Publisher: Downloadly.ir
/ Site : https://www.downloadly.ir/
/OS: Windows
/ Version: 1.0.0
/ Publish Date: 08/05/2019
/ Rating : 4 of 5
from 2463 votes

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب