۱۳:۱۶  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
۲۱

یأس و ناامیدی دشمنان را فراهم ساخته و خرسندی دوستان انقلاب را فراهم آورید

یأس و ناامیدی دشمنان را فراهم ساخته و خرسندی دوستان انقلاب را فراهم آورید

به گزارش مرکز خبر حوزه،‌ تعدادی از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم  با آیت الله نوری همدانی دیدار و از این مرجع تقلید درخواست کردند که درباره مطالب منتشر شده فی مابین آیت الله یزدی و آیت الله آملی لاریجانی اقدام کنند.

بر اساس این گزارش: در پی این درخواست، آیت الله نوری همدانی در تماس های جداگانه ای با آیات یزدی و آملی لاریجانی گفت وگو کرد.

آیت الله نوری همدانی در تماس تلفنی با آیات یزدی و آملی لاریجانی، بعد از تبریک عید سعید غدیر، ضمن اشاره به جایگاه علمی و سوابق انقلابی، مبارزاتی و خدماتی آیت الله یزدی و همچنین مراتب علمی، مدیریتی و خدماتی آیت الله آملی لاریجانی گفتند: الحمدلله شما بزرگواران خدمات فراوانی داشته اید و دارید و این موضوع پیش آمده موجب ناراحتی دوستان نظام و انقلاب و خوشحالی دشمنان گردید.

لذا لازم می دانم با هر شکلی که صلاح می دانید این موضوع حل شود و بار دیگری یأس و ناامیدی دشمنان را فراهم ساخته و موجبات خرسندی دوستان انقلاب را فراهم آورید.

در ادامه بخوانید:  صفحه اول روزنامه‌های استان قم ۲۶ شهریور ۹۸

سخنان آیت الله محمد یزدی ، رئیس جامعه مدرسین در دیدار مسئولان مرکز بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم درخصوص رئیس سابق قوه قضاییه  و پاسخ آیت الله صادق آملی لاریجانی  منجر به بازتابهای گسترده ای درکشور شد. 

۷۴۰۵/ ۶۱۳۳/

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب