۱۲:۱۷  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
۱۷

آریاگرانول قم قهرمان لیگ تنیس جوانان ایران شد

آریاگرانول قم قهرمان لیگ تنیس جوانان ایران شد

به گزارش نصر قم به نقل از فارس از قم، تنیس که یکی از رشته‌های فعال و پویا در استان قم به شمار می‌رود، بعد از میزبانی یک هفته‌ای از استعدادها و نخبه‌های تنیس ایران، تیمی متشکل از بهترین‌های خود را در ترکیب تیم آریاگرانول قم به مسابقات فصل جدید لیگ آینده‌سازان تنیس ایران اعزام کرد.

این در شرایطی است که فدراسیون تنیس میزبانی مسابقات را به هیات تنیس استان یزد سپرده بود و تیم مستعد آریاگرانول قم با کسب نتایج بسیار خوب مقابل حریفان، عنوان نخست و مقام قهرمانی نیم‌فصل را به خود اختصاص داد، رقابت‌هایی که با توجه به استقبال تیم‌های استان‌های مختلف سطح کمی و کیفی بالایی داشت.

این مسابقات هفت روز به طول انجامید و تنیس‌بازان تیم آریاگرانول قم در دیداری فوق‌العاده مهم و تعیین کننده برای رسیدن به جایگاه نخست برابر تیم هیات تنیس فارس یکی دیگر از مدعیان قهرمانی به میدان رفت و سرانجام با برتری دو بر صفر میدان را ترک کرد تا فاتح این پیکارها شود.

در ادامه بخوانید:  افزایش تعداد بیماران خارجی مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم

در سایر بازی‌های روز پایانی تیم سام کرمان با نتیجه دو بر صفر مقابل هیات تنیس یزد (ب) صاحب برتری شد، استقلال (الف) با نتیجه دو بر یک هیات تنیس یزد (الف) را برد، امیران ارومیه با کسب همین نتیجه موفق به شکست تیم هیات تنیس فارس (ب) شد و داریوش سیرجان نیز با نتیجه دو بر صفر هیات تنیس قم را از پیش رو برداشت.

نکته جالب این است که تیم‌های حراء هرمزگان، کاشی ستاره یزد و کوروش تنیس بابل با انصراف حریفان به عنوان تیم های پیروز معرفی شدند تا با این اتفاقات، نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ آینده‌سازان تنیس پسران ایران در سال ۱۳۹۸ با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسیده و تیم‌ها آماده دور برگشت شوند.

در پایان نیم‌فصل مسابقات لیگ آینده‌سازان تنیس کشور، تیم‌ آریاگرانول قم در جایگاه نخست ایستاد، هیات تنیس فارس (الف) جایگاه دوم را تصاحب کرد و تیم‌های تنیس امیران ارومیه و هیات فارس (ب) عناوین سوم و چهارم را به دست‌آوردند، در شرایطی که بازی‌ها با حضور ۱۷ تیم به مدت یک هفته در یزد به انجام رسید و سرداوری رقابت‌ها بر عهده مسیح صلاح داور نشان سفید کشورمان بود.

در ادامه بخوانید:  نظام اسلامی ایران قدرت بلامنازع منطقه است

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب