۱۶:۴۰  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۳

پایان کار دختران کبدی کار قم در مرحله حذفی جوانان کشور – |

پایان کار دختران کبدی کار قم در مرحله حذفی جوانان کشور –  |

محمدرضا رجایی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تیم کبدی جوانان دختر استان قم که در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شیراز شرکت کرده بود در پایان این مسابقات در مرحله حذفی به کار خود پایان داد.

وی افزود: تیم کبدی دختران قم متشکل از بازیکنان جوان و تازه وارد به این رشته ورزشی بود که به تازگی استعدادیابی شده‌اند و گرچه در این مسابقات پیروزی کسب نکرد اما توانست در جدول مسابقات عملکرد قابل قبولی داشته باشد و شکست سنگینی در کارنامه این تیم درج نشد.

دبیر هیئت کبدی استان قم گفت: ملاک پیشرفت یک تیم شامل مقایسه وضعیت کنونی آن تیم با وضعیت گذشته آن است و همین مقایسه نشان می‌دهد تیم کبدی دختران قم در مسیر گام به گام ترقی قرار دارد و برای به ثمر نشستن تلاش‌ها و قرار گرفتن در جمع برترین‌های کشور نیاز به ادامه این روند داریم.

رجایی بیان داشت: در این مسابقات تیم قم در دیدار برابر البرز ۳۷ بر ۵۰ و در مسابقه برابر خوزستان ۲۷ بر ۳۷ بازنده شد و در مرحله حذفی نیز با وجود ارائه یک بازی نزدیک و شایسته برابر تیم قدرتمند قزوین با شکست ۳۵ بر ۴۰ از دور مسابقات کنار رفت.

در ادامه بخوانید:  ذخیره گندم قم بیش از ۴۰ هزار تن است

وی عنوان کرد: ریحانه سادات موسوی، زینب رحمانی، مهسا منصوری، مبینا صیدی، نرگس ملأ، ثنا نامدار، مبینا امینی افشار، زهرا ابوالفتحی، زینب بختیاری، عارفه باباجانی و زینب مرادی بازیکنان تیم کبدی قم در شیراز بودند و لیلا دوست وندی به عنوان مربی و زینب عبداللهی به عنوان سرپرست تیم کبدی قم را همراهی کردند.

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب