۲۰:۲۱  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۳

دمای قم به ۳۷ درجه می‌رسد

دمای قم به ۳۷ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد و غبار محلی در ارتفاعات رگبار و رعد و برق است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۳ درجه و ۳۷ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۲۱ درجه و ۳۷ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز پنجشنبه آسمان استان قم صاف تا کمی ابری است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

در ادامه بخوانید:  پنج اسکیت‌باز قمی به اردوی تیم ملی اینلاین هاکی دعوت شدند

وی ادامه داد: در روز پنجشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۰ درجه و ۳۷ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۳ درجه و ۳۹ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۲۱ درجه و منطقه فدک با ۳۹ درجه بود.

انتهای پیام/۷۸۰۰۴*۳۰

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب