۱۸:۱۸  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۰

اجرای ۳۰۰ هزار مترمربع درختکاری در حاشیه بلوار آیت‌الله بروجردی

اجرای ۳۰۰ هزار مترمربع درختکاری در حاشیه بلوار آیت‌الله بروجردی

پیام جوادیان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس از قم، به درختکاری حاشیه و رفیوژ‌های بلوار آیت‌الله بروجردی اشاره کرد و گفت: مساحت این پروژه ۳۰۰ هزار مترمربع است که در سال ۹۷ انجام شده و ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال نیز برای آن هزینه شده است.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با اشاره به احتمال تغییر کاربری زمین‌های حاشیه بلوار آیت‌الله بروجردی، خاطرنشان کرد: به همین خاطر به سرعت دو طرف بلوار آیت‌الله بروجردی به فاصله ۲۰۰ متر کاشت درخت صورت گرفته است.

جوادیان با بیان اینکه ۹۰ درصد کاشت حاشیه بلوار آیت‌الله بروجردی انجام شده است، اظهار کرد: کاشت حدود ۱۰ درصد از حاشیه بلوار باقی مانده که این کار هم به زودی تکمیل می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرایط کار در حاشیه این بلوار بسیار مشکل بود، تصریح کرد: خاک و منابع آبی حاشیه بلوار به هیچ وجه شرایط مطلوب کاشت را نداشت که در این زمینه تدابیر لازم اندیشیده شد و کاشت صورت گرفت.

در ادامه بخوانید:  مشکلی در واگذاری زمین شهرک ثامن الائمه قم وجود ندارد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم تصریح کرد: در این محدوده توتستان، انگورستان، زیتونستان و عنابستان نیز احداث شده تا بتوانیم بستری مطلوب و مثمر هم داشته باشیم.

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب