۱۷:۴۱  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۴

اتاق رسانه در اداره کل کار استان قم راه‌اندازی شد –

اتاق رسانه در اداره کل کار استان قم راه‌اندازی شد –

به گزارش نصر قم به نقل از تسنیم از قم، مصطفی کاویانی با حضور در دفتر نصر قم به نقل از تسنیم در استان، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: رسانه‌های نقش تعیین‌کننده و جهت‌بخشی به فعالیت مردم و مسئولان دارند و رسانه‌ها و خبرنگاران واسطه مردم برای مطالبه گری از مسئولان هستند.

وی با بیان اینکه برخی به واسطه بلد بودن قوانین و با سوءاستفاده از خلأهای قانونی به دنبال ثروت‌اندوزی هستند، ابراز کرد: این افراد به دنبال حق مازاد از حقوق خود هستند که باید با سازوکاری مناسب جلوی این کار گرفته شود.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قم یادآور شد: متأسفانه در کشور ما جامعه افراد تحول‌خواه را نمی‌خواهند و بیشتر به دنبال افرادی هستند که وضع موجود حفظ کنند و معمولاً مسئولان خود را درگیر تغییرات، دگرگونی آفرینی و تغییر ساختار نمی‌کنند.

وی با انتقاد از برخی از مسئولان که تصور می‌کنند اگر مردم ندانند شرایط بهتر می‌شود، تصریح کرد: در جریان قرار گرفتن مردم سبب همراهی آن‌ها برای عبور از سختی‌ها و همکاری با دستگاه‌ها می‌شود.

در ادامه بخوانید:  ۵۹۱ آزاده قمی بین پنج تا هشت سال در زندان‌های بعث شکنجه می‌شدند

کاویانی به سرمایه‌گذاری چهار و ۲۰۰ میلیاردی در استان قم اشاره کرد و گفت: با این حجم سرمایه‌گذاری تنها برای ۱۴ هزار نفر شغل ایجاد شد که تنها ورودی‌های حوزه کار را توانست تحت پوشش قرار دهد.

وی با بیان اینکه هدف استان تثبیت اشتغال و جلوگیری از بیکاری افزوده است، یادآور شد: در استان قم ۴۲ هزار نفر بیکار هستند که با سرمایه‌گذاری‌ها تنها یک‌دهم درصد از افراد بیکار استان کاهش‌یافته است.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان قم از راه‌اندازی اتاق اصحاب رسانه در این اداره کل برای ارتباط مستمر مسئولان این دستگاه با خبرنگاران و پاسخگویی لحظه‌ای به سؤالات آنان خبر داد.

انتهای پیام/ح

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب