۱۶:۱۰  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۰

دوره آموزشی داوری درجه‌یک جودوی کشور در قم آغاز شد

دوره آموزشی داوری درجه‌یک جودوی کشور در قم آغاز شد

مجید متقی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا بابیان اینکه این دوره برای ارتقای درجه داوری به درجه‌یک ملی است افزود: این دوره آموزشی تا روز جمعه ۲۵ مردادماه ادامه خواهد داشت ضمن اینکه مرحله عملی آن روز جمعه و با برگزاری مسابقات چندجانبه برگزار می‌شود.

رئیس هیات جودو قم اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های ورزش جودو به‌ویژه بهره‌برداری از آکادمی تخصصی جودو استان موقعیتی عالی برای اخذ رویدادهای ملی را برای قم فراهم کرده است.

متقی افزود: استفاده از امتیاز میزبانی، ‌کاهش هزینه‌ها، ارتقای سطح کیفی و افزایش سهمیه به دلیل میزبانی ازجمله ویژگی‌ها و اهداف میزبانی از رویدادهای ملی است.

وی بابیان اینکه جودوی قم ازنظر تعداد مربی با کمبودی مواجه نیست، ابراز کرد:  افتتاح آکادمی تخصصی خانه جودو، افزایش جمعیت فعال در این رشته ورزشی و همچنین رشد تعداد مدال‌آوری رشته جودو ازجمله اهداف این هیات ورزشی است که در ماه‌های گذشته با برنامه‌ریزی محقق شده است.

رئیس هیات جودو قم، همچنین با اشاره به دوره آموزشی فنی – تخصصی داوران بین‌المللی جودو سراسر کشور در قم گفت: این سمینار آموزشی یک‌روزه روز دوشنبه ۲۱ مردادماه از ساعت ۹ صبح در هتل شاهد و بخش عملی آن عصر دوشنبه در آکادمی جودوی استان قم برگزار شد.

در ادامه بخوانید:  تیم فوتسال محمد سیمای قم مقابل نماینده مشهد متوقف شد -

وی ادامه داد: ۳۴ داور ازجمله ۷ داور خانم که ازجمله داورهای بین‌المللی کشور هستند، در این دوره تخصصی شرکت کردند.

۳۵ داور جودو با درجه داوری در رده‌های بین المللی، ممتاز، درجه‌یک تا سه در قم مشغول فعالیت هستند.

۷۴۰۴/ / ۱۱۷۵

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب