۱۴:۱۳  -  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲
۱۵

حمایت از بانوان خانه دار در عرصه نویسندگی

حمایت از بانوان خانه دار در عرصه نویسندگی

به گزارش نصر قم به نقل از فارس از قم، انجمن ادبی قلم نو به مدیریت و همت قدسیه خان‌بابایی چند سالی است برای زنان خانه دار تشکیل شده است. زنان خانه داری که امکان استفاده از جلسات داستان نویسی در بعد از ظهرها را ندارند .

خان بابایی نویسنده و منتقد ادبی قمی با بیان اینکه انجمن ادبی قلم نو از سال ۹۱ شکل گرفته است، اظهار کرد: این انجمن را با همکاری کتابخانه امام صادق (ع) واقع در منطقه فرهنگیان ایجاد کردیم که محلی برای نقد و بررسی آثار نویسندگان خانه داری باشد که به دلیل شرایط خاص امکان استفاده از هر جلسه ای را ندارند.

وی این انجمن را انجمن زنان خانه دار عنوان کرد و گفت: اعضای انجمن طی چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیری در داستان نویسی داشته اند، به طوری که بعضی از اعضا با قلمی توانا کتاب‌هایشان به چاپ رسیده است و بعضی هم در مجلات مشغول به نویسندگی شده‌اند.

در ادامه بخوانید:  وضعیت سایت ۱۸ هکتاری دفن پسماند شهرداری قم مطلوب نیست -

مدیرانجمن ادبی قلم نو با اشاره به اینکه این انجمن ادبی از تمام زنان  نویسنده خانه دار حمایت می کند، گفت: کلاس‌های نقد و برسی داستان، پنجشنبه اول و پنجشنبه سوم هر ماه در کتابخانه امام صادق(ع)واقع در باجک ۳، خیابان فرهنگستان، میدان ساعت و از ساعت ۱۰ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۲۲۵۸*۳۰

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب