۰۷:۵۸  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۶
۲۶

دانلود PhotoScape X Pro 2.4.1 x64 / 3.0.1 macOS

دانلود PhotoScape X Pro 2.4.1 x64 / 3.0.1 macOS

توضیحات

این روزها تا صحبت از ویرایش تصاویر میشود همه به یاد فتوشاپ و سایر نرم افزارهای مشابه می افتند. ولی واقع امر این است که برای نیازهای اولیه ای مانند ویرایش سایز، کیفیت تصاویر، روشنایی، کنتراست و سایر ویرایشهای ابتدایی استفاده از نرم افزارهای سنگینی همچون فتوشاپ کارایی چندانی ندارد. در واقع فتوشاپ و سایر نرم افزارهای هم رده برای کارهای گرافیکی پیشرفته ساخته شده اند. برای کارهای ابتدایی ویرایش تصاویر استفاده از ابزارهایی همچون PhotoScape بسیار مناسب تر است. حال جدایی از هزینه کمتر که در کشورمان برای محصولات نرم افزاری عامل انتخاب نیست. سادگی و سبک بودن این برنامه را میتوان دلیل مناسبی برای استفاده از آن دانست.

به عنوان مثال اگر قصد دارید قرمزی لنز دوربین را از چشم ها حذف کنید. به راحتی با استفاده از ابزار خودکار این برنامه میتوانید این کار را در کوتاه ترین زمان انجام دهید. به کمک این برنامه میتوانید فیلترهای مختلف بر روی تصاویر بگذارید، اندازه تصاویر را تغییر دهید، متنهای مورد نظرات را با فونتهای زیبا بر روی تصاویر حک کنید. اگر تصویر در شرایط نوری نامناسبی تهیه شده است و به اصطلاح تاریک افتاده است تنها با چند کلیک میتوانید روشنایی را به تصویرتان بازگردانید.

در ادامه بخوانید:  دانلود Microsoft Remote Desktop 8.1.74.397 – برنامه مدیریت سرور مجازی در اندروید

یکی از جذابیتهای این ابزار امکان انجام یک سری کارهای تکراری بر روی تعداد زیادی تصویر به صورت گروهی است. این ابزار ویرایشی قابلیتهای دیگری نیز دارد همچون ترکیب تصاویر، ساخت تصاویر متحرک gif، تقسیم یک تصویر به چندین قطعه مجزا، تصویر برداری از صفحه، تغییر نام دسته ای تصاویر، تبدیل فرمت خام عکس یا Raw به فرمت مورد نظر، جستجوی چهره مشابه تصویر در اینترنت و … . PhotoScape در واقع یک فتوشاپ کوچک و ساده برای انجام کارهای ویرایش تصویری برای کاربران است. استفاده از این برنامه حتی برای کاربران حرفه ای نیز به خاطر سرعت بالای برنامه منطقی به نظر میرسد.

سیستم مورد نیاز

 

تصاویر

راهنمای نصب

نصب و استفاده کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

لینک دانلود

دانلود PhotoScape_X_Pro_2.4.1_x64_Multilingual

دانلود PhotoScape_X_Pro_3.0.1_Multilingual_macOS

گذرواژه فایل(ها): www.downloadly.ir

حجم فایل

۱۱۳ مگابایت

کلید واژه ها
# ##################################################

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب