۲۰:۲۷  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۵
۱۴

دمای قم به ۴۵ درجه می‌رسد

دمای قم به ۴۵ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی نقط رگبار و رعد و برق پراکنده همراه با وزش باد نسبتا شدید موقتی و گرد و خاک محلی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۹ درجه و ۴۵ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۶۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان جنوب شرقی و با حداکثر سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۲۸ درجه و ۴۵ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک است.

در ادامه بخوانید:  حوادث ترافیکی منجر به فوت در قم، ۲۳ درصد کاهش یافته است

قاضی با بیان اینکه در روز پنج شنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در برخی از ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید و غبارآلود در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز پنج شنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۵۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۷ درجه و ۴۵ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۹ درجه و ۴۴ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۱۸ کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۲۵ درجه و منطقه کوه سفید با ۴۴ درجه بود.

انتهای پیام/۷۸۰۰۴

در ادامه بخوانید:  سرمربی تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم: مسابقه برابر بود

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب