۱۸:۴۶  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
۱۳

دانلود WebSupergoo ABCocr 3.0.1.4 / ABCpdf 11.302 / ImageGlue 7.501

دانلود WebSupergoo ABCocr 3.0.1.4 / ABCpdf 11.302 / ImageGlue 7.501


WebSupergoo ABCocr 3.0.1.4 / ABCpdf 11.302 / ImageGlue 7.501Rating:
۴٫۰ out of
۵

توضیحات

WebSupergoo محصولاتی مناسب برای وبسایتها و سرورهای ویندوزی عرضه میکند، این شرکت در سال ۱۹۹۹ تاسیس و تا کنون بیش از هزاران مشتری داشته است، در سطوح تجاری بزرگ این شرکت مشتریان برجسته ای همچون مایکروسافت و Hewlett-Packard داشته است. در بسته حاضر سه کامپوننت ارزشمند برای برنامه نویسان دات نت قرار داده شده است که شامل موارد ذیل است:

ImageGlue .net: امکان ایجاد، ویرایش و مدیریت تصاویر با کیفیت را برای وبسایت شما فراهم میکند. این محصول جعبه ابزاری کامل برای ساخت تصاویر به صورت پویا است. به راحتی میتوانید با زبان سی شارپ، VB و یا ASP با این کامپوننت ارتباط برقرار کنید. این کامپوننت به صورت کامل بر مبنای کلاسهای خانواده FCL دات نت طراحی شده است. امکان کار با ۸۰ فرمت تصویری را داراست مانند BMP, PNG, TIFF, JPEG/JFIF, GIF, Photoshop, QuickDraw PICT, Targa, PDF, EPS, Macromedia Flash™ ۵, QuickTime Image, Silicon Graphics, MacPaint, FlashPix و JPEG2000.

در ادامه بخوانید:  دانلود Embarcadero RAD Studio 10.3.2 Rio Architect 26.0.34749.6593 Final

ABCocr .net: کامپوننتی جالب برای پشتیبانی از OCR یا optical chaWebSupergooracter recognition. پایداری این کامپوننت بسیار بالاست لذا با کرش کردن و باگ و مواردی از این قبیل روبرو نخواهید شد،  ABCOCR با قدرت گرفتن از پردازش چند هسته ای سطح بالایی از سرعت و بهره وری را برای برنامه نویسان به ارمغان آورده است.

همچنین

ABCpdf .net: کامپوننتی عالی برای ساخت اسناد PDF به صورت داینامیک با قابلیت تبدیل فایلهای HTML به PDF با پشتیبانی از CSS، برخی از قابلیتهای مهم این کامپوننت: پشتیبانی از اسناد PDF/AT ، پشتیبانی از اسناد PDF بزرگ و حجیم، امکان بهینه سازی و کاهش حجم اسناد، سازگاری با PostScript برای ایمپورت و اکسپورت EPS، پشیبانی از ورد، اکسل و پاورپوینت، پشتیبانی از XPS, WPF، دارا بودن افکتهای مختلف برای تصاویر و بسیاری از قابلیتهای دیگر.

WebSupergoo وبسایتهایی را به صورت آزمایشی برای آشنایی با قابلیتهای این کامپوننتها طراحی کرده است که میتوانید در اینجا ببینید. قابل ذکر است تمامی محصولات WebSupergoo به صورت مناسبی داکیومنت شده اند و هر جایی با مشکلی روبرو شدید به راحتی میتوانید با مراجعه به مستندات، مشکل خود را حل کنید.

در ادامه بخوانید:  دانلود Stickman Legends – Ninja Warriors: Shadow War 2.4.20 – بازی اکشن “افسانه های استیکمن” اندروید + مود

سیستم مورد نیاز

Windows Vista • Windows Vista 64 bit • Windows 7 • Windows 7 64 bit • Windows 8 • Windows 8 64 bit • Windows 10 • Windows 10 64 bit

تصاویر

راهنمای نصب

از سریال موجود در فایل Serial.txt برای رجیستر کردن نرم افزارها استفاده کنید.

لینک دانلود (نسخه های جدید در بالای لیست)

دانلود WebSupergoo_ABCpdf_DotNET_11.302_x86

دانلود WebSupergoo_ABCpdf_DotNET_11.302_x64

دانلود WebSupergoo_ImageGlue_DotNET_7.501_x86

دانلود WebSupergoo_ImageGlue_DotNET_7.501_x64

دانلود WebSupergoo_ABCocr_DotNET_3.0.1.4

گذرواژه فایل(ها): www.downloadly.ir

حجم فایل

۱۳۰ + ۷۰ + ۴۰ مگابایت

Price: Free
/ Publisher: Downloadly.ir
/ Site : https://www.downloadly.ir/
/OS: Windows
/ Version: 1.0.0
/ Publish Date: 14/05/2019
/ Rating : 4 of 5
from 1875 votes

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب