۱۸:۲۰  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
۱۴

دمای قم به ۴۵ درجه می‌رسد

دمای قم به ۴۵ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف، در برخی ساعات افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار پراکنده، وزش باد نسبتا شدید موقتی و گرد و خاک است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۴ درجه و ۴۱ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت ۴۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۲۵ درجه و ۴۴ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات افزایش موقت ابر و وزش باد است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز در اوایل شب شاهد افزایش موقت ابر و وزش باد در استان خواهیم بود.

در ادامه بخوانید:  دختران کبدی کار قم در مرحله حذفی به کار خود پایان دادند - |

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۴۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۶ درجه و ۴۵ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۴ درجه و ۴۰ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۲۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شمالی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۲۱ درجه و شهر قم با ۴۰ درجه بود.

انتهای پیام/۷۸۰۰۴

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب