۱۴:۴۰  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
۱۶

عملکرد دستگاه‌های استان قم در دهه کرامت ارزیابی می‌شود –

عملکرد دستگاه‌های استان قم در دهه کرامت ارزیابی می‌شود –

به گزارش نصر قم به نقل از تسنیم از قم، بهرام سرمست شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که در سالن جلسات پژوهشکده علامه طباطبایی(ره) برگزار شد، با اشاره به وجود فاصله بین واقعیت‌های جامعه اظهار داشت: در مسائل آسیب‌های اجتماعی فاصله زیادی بین واقعیت‌ها و برداشت‌های ذهنی وجود دارد.

وی بررسی‌های غیرمستقیم برای استخراج آمارهای واقعی را مهم دانست و افزود: داشتن آمارهای دقیق سبب تصمیم‌گیری‌های منطقی می‌شود و علیرغم وجود برخی تلخی‌ها باید این آمارها پذیرفته‌شده و برای کاهش آن اقداماتی انجام شود.

استاندار قم با گلایه‌مندی از اعزام جانشین توسط برخی اعضای شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد: جلسات شورای فرهنگ عمومی در مسیر کارشناسی حرکت می‌کند که این کارشناسی به تصمیم‌گیری‌های بهتر منجر می‌شود.

وی داشتن آمارهای دقیق را منجر به سیاست‌گذاری درست تصمیمات برشمرد و از ارزیابی و نظارت بر دستگاه‌های اجرایی استان در دهه کرامت خبر داد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم نیز در این جلسه با اشاره به ابلاغ بیانیه گام دوم انقلاب یادآور شد: این بیانیه در هفت محور توسط جهاد دانشگاهی استان تدوین می‌شود.

در ادامه بخوانید:  کسب ۹ مدال توسط کاراته کاهای قمی در مرحله اول کاراته وان - |

سید موسی حسینی کاشانی با بیان اینکه بعد از تدوین این بیانیه، دستگاه‌های استان باید به صورت فصلی اقدامات خود در این زمینه را در جلسات شورای فرهنگ عمومی ارائه دهند، افزود: آمارگیری فرهنگ رفتاری خانواده‌های ایرانی برای استان قم انجام‌شده که در جلسات دیگری به آن‌ها پرداخته می‌شود.

انتهای پیام/

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب