۰۷:۵۸  -  ۱۳۹۸/۰۴/۲۰
۱۶

تداوم درخشش دوومیدانی‌ قم با برنز مسابقات دختران ایران

تداوم درخشش دوومیدانی‌ قم با برنز مسابقات دختران ایران

به گزارش نصر قم به نقل از فارس از قم، بعد از مدالی که خدری از پیکارهای دوومیدانی قهرمانی دختران نوجوان ایران و نشان نقره‌ای که امیر مقدّمی از مسابقات پسران نوجوان کشور نصیب دوومیدانی قم کرد، با تداوم روند موفقیت‌های این رشته یک مدال برنز دیگر از مسابقات قهرمانی جوانان ایران نصیب دوومیدانی قم شد.

این در حالی است که پیکارهای قهرمانی دوومیدانی دختران جوان ایران با حضور دوومیدانی‌کاران استان‌های مختلف ایران به میزبانی هیأت‌ لرستان در شهر خرم‌آباد به انجام رسید و با قهرمانی تهران، رتبه دومی خراسان‌رضوی، سومی آذربایجان شرقی و جابجایی سه رکورد پایان یافت.

در این دوره از مسابقات لیلا خدری در رشته‌ ۴۰۰ متر با مانع و زهرا رضایی در رشته هفت‌گانه نماینده‌های هیأت‌ دوومیدانی استان قم بودند، رقابت‌هایی که مربی و سرپرست تیم منتخب قم زهره شهبازی بود و زهرا رضایی در ادامه موفقیت‌های خود در این رشته به نشان برنز رشته هفت‌گانه دست پیدا کرد.

در ادامه بخوانید:  ۳۰۰ هزار زوج معطل جهیزیه

این دوره از مسابقات در رشته‌های ۱۰ کیلومتر پیاده‌روی، پنج هزار متر، ۱۰۰ متر، ۱۰۰ متر با مانع، پرش سه‌گام، ۴۰۰ متر، ۱۵۰۰ متر، پرتاب چکش، پرش ارتفاع، چهار در ۱۰۰ متر امدادی، پرتاب دیسک، سه هزار متر، ۸۰۰ متر، ۴۰۰ متر با مانع، پرتاب نیزه، پرش طول، پرتاب وزنه، چهار در ۴۰۰ متر امدادی، ۲۰۰ متر، سه هزار متر با مانع و هفت‌گانه به انجام رسید.

زهرا رضایی که در سال‌های اخیر به عنوان یکی از نخبه‌های دوومیدانی قم در بخش بانوان موفقیت‌های متعددی را در مسابقات داخلی کسب کرده با تداوم روند پیشرفت‌های خود در رشته هفت‌گانه به مقام سوم دست یافت، رشته‌ای که در آن نگین بیگمی از تهران و صنم آذری از آذربایجان‌شرقی قهرمان و نایب‌قهرمان شدند.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب