۱۹:۲۸  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
۳۵
به دستور استاندار قم؛

ساعت کاری ادارات قم تغییر کرد

نصر قم | استاندار قم ضمن اعلام تغییر ساعت کاری ادارات استان قم برای صرفه جویی انرژی در فصل تابستان، بر توزیع متوازن و عادلانه پروژه‌ها در سطح استان تأکید کرد.

ساعت کاری ادارات قم تغییر کرد

بهرام سرمست در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، بر توزیع متوازن و عادلانه پروژه‌ها در سطح استان تأکید کرد.

وی افزود: هر کدام از وظایف کارگروه‌های چهارگانه که امکان واگذاری به حوزه شهرستان را دارد نیز باید به فرمانداری تفویض اختیار شده و از ظرفیت‌های کارشناسی شهرستان برای پیگیری آنها استفاده شود.

استاندار قم همچنین با تأکید بر استفاده از ظرفیت سمن‌ها در کارشناسی طرح‌هایی‌که در صحن شورا مطرح می‌شوند، خاطرنشان کرد: سمن‌ها پتانسیل کارشناسی بسیار خوبی دارند و به صورت تخصصی می‌توانند مسئولان استان را در بررسی طرح‌ها کمک کنند.

وی در ادامه با اشاره به بررسی و تصویب توزیع اعتبارات هزینه‌ای و تملک سرمایه‌ای در سال ۹۸ گفت: کمبود منابع و اعتبارات وجود داشته و دراین‌بین اولویت‌بندی و مدیریت بر منابع بایستی صورت بگیرد.

سرمست تأکید کرد: طرح‌های نیمه‌تمامی که تا پایان سال امکان بهره‌برداری دارند باید در اولویت طرح‌های عمرانی استان قم صورت بگیرد.

در ادامه بخوانید:  بازدید رسانه‌ای از پروژه‌های بیابان‌زایی در قم - |

وی با بیان اینکه در استان قم ازنظر پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری در سالهای گذشته با مشکل عدم توازن مواجه بوده‌ایم گفت: توزیع اعتبارات عمرانی باید با عدالت و توازن توأم شده و بخشی از محرومیت و عقب‌ماندگی مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار را کاهش دهد.

استاندار قم بیان کرد: در پیگیری جذب اعتبارات استانی، مسئولان باید همت لازم را داشته و نسبت به تخصیص کامل اعتبارات ابلاغی تلاش کنند.

در این جلسه پیشنهادات کارگروه زیربنایی شورای برنامه ریزی استان قم از جمله طرح نیروگاه خورشیدی ۵ مگاواتی در اراضی روستای طغرود بخش جعفرآباد به مساحت ۷/۹ هکتار، مجتمع خدماتی رفاهی در روستای طرلاب به مساحت ۱۴ هزار متر مربع و طرح کارگاه تزریق پلاستیک در روستای جوزه بخش خلجستان مورد تصویب قرار گرفتند.

همچنین استاندار قم ضمن دعوت از مشارکت مردم جهت مدیریت و صرفه جویی انرژی، طی دستوری تغییر ساعت کاری ادارات استان قم از ابتدای تیرماه تا ۱۵ شهریورماه در راستای صرفه جویی مصرف انرژی را اعلام نمود.

در ادامه بخوانید:  پیکر۲ شهید تیپ زینبیون در قم تشییع می‌شود

بر اساس این دستور ساعت کاری ادارات در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۶ و ۳۰ دقیقه الی ۱۳ و ۳۰ دقیقه و در روز پنجشنبه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه الی ۱۲ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.

منبع : مهر

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب