۰۹:۱۳  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
۳۴
استاندار قم:

توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است

نصر قم | استاندار قم گفت: توسعه همه جانبه و متوازن استان مستلزم همگرایی همه بخش ها و گروه های سیاسی و اهتمام مسئولان است و قم از این حیث وضعیت مناسبی دارد.

توسعه قم مستلزم همگرایی همه گروه های سیاسی است

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست شامگاه پنجشنبه در نشست با اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه قم با تاکید بر ظرفیت ها و جاذبه های استان برای جذب سرمایه گذاران، افزود: بستر سازی افزایش ماندگاری گردشگران در استان، اتخاذ تصمیم های مناسب در معرفی این ظرفیت ها و استفاده از توانمندی احزاب در جذب سرمایه گذار از ملزومات رونق صنعت گردشگری در حوزه های مختلف است.

وی در ادامه سخنان خود وجود احزاب مختلف در کشور را از پایه های مردم سالاری دانست و گفت: تقویت جایگاه احزاب سیاسی برای پیگیری مطالبات قشرهای مختلف مردم و تحقق توسعه عدالت محور از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی به رسالت های احزاب در فضای سیاسی واجتماعی کشور اشاره و اظهار کرد: احزاب در ارتقاء بینش مردم در حوزه های مختلف نقش موثر دارند.

استاندار قم همچنین خدمت صادقانه را فراتر از مسائل سیاسی دانست و اضافه کرد: مسئولان باید در انجام تکالیف قانونی خود، با مشی اعتدال و در چارچوب نظام و سیاست های کلان کشور گام بردارند.

در ادامه بخوانید:  ‌آخرین وضعیت آیت‌الله شیخ زکزاکی / نیجریه ‌قرارگاه ‌آزادی شیخ زکزاکی شد -

سرمست در پایان با بیان اقدام ها و برنامه های استان پیرامون برگزاری انتخابات در سال جاری، گفت: افزایش مشارکت عمومی، قانون مداری و توجه به سیاست های کلان نظام و دولت از اهداف مهمی است که احزاب می توانند در رسیدن به این اهداف نقش خود را ایفا کنند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

منبع : ایرنا

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب