۰۷:۵۹  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
۳۸

الجی پشتیبانی از الکسا را به تلویزیون‌های ThinQ 2019 خود اضافه می‌کند

نصر قم | الجی همچنین اعلام کرد که تلویزیونهای OLED و نانوسل 2019 «از طریق یک آپدیت اواسط سال» از پشتیبانی AirPlay 2 و HomeKit برخوردار خواهند شد.

الجی پشتیبانی از الکسا را به تلویزیون‌های ThinQ 2019 خود اضافه می‌کند
این قابلیت در ماه جاری در اختیار مشتریان در آمریکای شمالی قرار خواهد گرفت، و بازارهای اروپا و آسیا «در هفته‌های پیش رو» به آن دسترسی خواهند یافت.
همه تلویزیونهای LG از این آپگرید بهره‌مند نخواهند شد، بلکه فقط مدلهای ۲۰۱۹ این شرکت که دارای قابلیت هوش مصنوعی هستند (یعنی آنهایی که مونیکر ThinQ). اینها شامل تلویزیونهای UHD، تلویزیونهای NanoCell و تلویزیونهای OLED الجی می‌شوند. این آپدیت از طریق اپ الکسا بر روی این مدلها پیاده‌سازی خواهد شد.
توجه داشته باشید که الکسا از طریق استفاده از یک دستگاه خارجی بر روی برخی از تلویزیونهای LG در دسترس بود؛ اکنون دیگر نیازی به چنین دستگاهی وجود نخواهد داشت.
با پشتیبانی از الکسا، کاربران قادر به کنترل محصولات خانه هوشمند خود، پرسیدن سوالات از تلویزیونشان و دسترسی به بیش از ۹۰۰۰۰ Alexa Skills خواهند بودند. تلویزیونهای ThinQ الجی پیش از این نیز از پشتیبانی اسیستنت گوگل برخوردار بوده‌اند (از سال ۲۰۱۸)، ولی اگر دستیار هوشمند آمازون را ترجیح می‌دهید خوب خواهد بود که از الکسا هم بهره‌مند شوید.
الجی همچنین اعلام کرد که تلویزیونهای OLED و نانوسل ۲۰۱۹ «از طریق یک آپدیت اواسط سال» از پشتیبانی AirPlay 2 و HomeKit برخوردار خواهند شد.
الجی مدعیست که تکنولوژی ThinQ برای تلویزیونهای این شرکت از عهده درخواستهایی با پیچیدگیهای بیشتر و درک «صدها فرمان صوتی» بر می‌آید. این شرکت در دو سال گذشته به طرز چشمگیری در حال تبلیغ و ترویج قابلیتهای AI محصولاتش، و افزودن مونیکر ThinQ به اسمارتفونها و محصولات دیگر به محصولاتش بوده است.

در ادامه بخوانید:  کودکان کار اینستاگرامی؛ پدیده دردناک و درآمدزایی والدین

منبع : ایتنا

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب