۲۲:۲۶  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱
۶۰

تخصیص اعتبارات به مجموعه هلال احمر قم متناسب با موقعیت ویژه آن باشد

نصر قم | استاندار قم با اشاره به موقعیت ویژه قم در شرایط بحرانی، بر لزوم تخصیص اعتبارات جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاه های امدادی استان به بصورت متناسب با چنین موقعیت ویژه ای تاکید کرد.

تخصیص اعتبارات به مجموعه هلال احمر قم متناسب با موقعیت ویژه آن باشد

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، دکتر بهرام سرمست عصر سه شنبه در دیدار با رئیس جمعیت هلال احمر کشور با اشاره به اقدامات قابل توجه استان در ایام مناسبتی نوروز و نیمه شعبان و نیز پیشگیری و مقابله با سیلاب های ابتدای سال، اظهار کرد: تعامل بسیار مناسبی در بین اعضای ستاد مدیریت بحران استان قم وجود دارد و ثمره آن نیز کارنامه موفق قم در بحران های مختلف است.

وی به فعالیت های قابل توجه دستگاه های امدادی در قبال برنامه های کلان استان اشاره و اضافه کرد: جمعیت هلال احمر قم نیز در حیطه وظایف خود، به خوبی توانسته است نقش مهم و مؤثری را در امداد رسانی و جمع آوری و ارسال کمک های انسان دوستانه مردم قم به مناطق سیل زده ایفا نماید.

وی با تأکید بر لزوم تلاش در جهت ارتقاء خدمات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: توسعه امکانات و تأمین نیروی مجرب و مورد نیاز این مجموعه از جمله موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه بخوانید:  آیین خطبه‌خوانی در حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد

سرمست همچنین با اشاره به آغازعملیات ساخت دو پایگاه امداد و نجات هلال احمر در بزرگراه قم- تهران و مسیر مواصلاتی قم- گرمسار با مساعدت خیرین تصریح کرد: تجهیز امکانات این پایگاه ها توسط مسؤلین مرکز بسیار مهم و ضروری است.

وی در ادامه احداث ساختمان اداری جمعیت هلال احمر استان را مورد توجه قرار داد و با اشاره به تخصیص بودجه به منظور صدور پروانه ساخت این بنا تصریح کرد: امیدواریم با تسریع در عملیات اجرایی این پروژه شاهد تکمیل و بهره برداری به موقع باشیم.

استاندار قم تخصیص اعتبارات مورد نیاز جمعیت هلال احمر استان را به صورت متناسب یادآور شد و با اشاره به ویژگی زائرپذیری و دیگر موقعیت های خاص قم خاطر نشان کرد: تخصیص اعتبارات و منابع به هلال احمر و دیگر دستگاه های امدادی استان باید بصورت متناسب با این شرایط و ویژگی ها باشد.

در این دیدار رئیس جمعیت هلال احمر کشور نیز به ارائه گزارشی از وضعیت اقدامات جمعیت هلال احمر در کشور و سیلاب های اخیر در مناطق سیل زده پرداخت و ضمن تقدیر از اقدامات قم در کمک به مناطق سیل زده، بر تلاش برای تامین امکانات مورد نیاز استان تاکید کرد.

در ادامه بخوانید:  عمامه گذاری طلاب در عید غدیر

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب