۱۹:۵۷  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
۴۲

راهکار منچستر برای راضی کردن دخیا به جدایی

نصر قم |بر خلاف داوید دخیا، سران منچستریونایتد بی میل نیستند که این دروازه بان اسپانیایی همین تابستان راهی پی اس جی شود.

راهکار منچستر برای راضی کردن دخیا به جدایی

ورزش سه: بر خلاف داوید دخیا، سران منچستریونایتد بی میل نیستند که این دروازه بان اسپانیایی همین تابستان راهی پی اس جی شود.

 تنها یک سال دیگر از قرارداد داوید دخیا با منچستریونایتد باقی مانده و این دروازه بان اسپانیایی قصد تمدید ندارد. او البته هیچ عجله ای هم برای جدایی ندارد؛ چرا که می داند در یونایتد، جایگاهش تثبیت شده است و فصل بعد می تواند بی دردسر و به عنوان بازیکن آزاد، راهی تیم موردنظرش شود.

دخیا یک پیشنهاد جذاب از پی اس جی دریافت کرده ولی هنوز پاسخی به آن نداده است. بر خلاف دخیا، سران یونایتد دوست دارند از انتقال او مبلغ مناسبی را در همین تابستان به دست بیاورند؛ با علم به اینکه از جدایی او در تابستان بعد، چیزی عایدشان نخواهد شد.

آنها برای راضی کردن دخیا به جدایی، به وی اعلام کردند که حاضرند ۲۲٫۵ میلیون یورو از مبلغ ۶۷٫۵ میلیون یورویی که پی اس جی پیشنهاد داده را به وی بدهند. به این ترتیب هم پی اس جی به گلر موردنظرش دست خواهد یافت، هم دخیا به پاداشی قابل توجه می رسد و هم یونایتد از انتقال دخیا به پول خواهد رسید. سنگربان اسپانیایی به این پیشنهاد نیز هنوز واکنشی نشان نداده است.

در ادامه بخوانید:  گردهمایی آبی و قرمز در افتتاحیه رستوران خسرو حیدری
کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب