۱۷:۱۸  -  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
۵۷

دمای قم به ۴۱ درجه می‌رسد

نصر قم | رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 41 درجه خواهد رسید.

دمای قم به ۴۱ درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگویی با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم ۲۲ درجه و ۳۸ درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت ۶۵ کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم ۲۰ درجه و ۳۸ درجه است، فردا آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

در ادامه بخوانید:  لزوم حضور بانوان صاحب نظر در گروه‌های کاری استان قم

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر ۶۵ کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان ۲۱ درجه و ۴۱ درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در ۲۴ ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب ۲۲ درجه و ۴۱ درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت ۴۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با ۱۸ درجه و منطقه جمکران با ۴۱ درجه بود.

در ادامه بخوانید:  مراسم پیاده روی عاشقان ولایت در قم برگزار شد -

انتهای پیام/

منبع : فارس

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب