۱۶:۳۲  -  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
۴۳
رئیس شورای اسلامی شهر قم:

نیروهای قراردادی و شرکتی شهرداری قم باید تبدیل وضعیت شوند

نصر قم | رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: عدم تبدیل وضعیت کارکنان شرکتی و قراردادی شهرداری باعث کاهش انگیزه فعالیت آنان می شود.

نیروهای قراردادی و شرکتی شهرداری قم باید تبدیل وضعیت شوند

به گزارش روابط عمومی شهرداری قم عبدالله جلالی روز یکشنبه در گفت وگویی با اشاره به اینکه ما به لحاظ قراردادی، پنج نوع نیروی انسانی داریم، توضیح داد: نیروی رسمی، رسمی کارگری، قرارداد مستقیم، نیروی کار و شرکتی از جمله این قراردادهاست که عدم تعیین تکلیف نیروهای غیررسمی، انگیزه را کم می‌کند که خواسته جدی ما از مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور این است که با تعیین تکلیف این نیروها مشکل را برطرف کنند.

وی اظهار داشت: نیروهایی داریم که بیش از ۱۵ سال است قرارداد دارند و هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند، این نگرانی و دغدغه را پرسنل شهرداری در سراسر کشور دارند و اگر تکلیف آنها روشن نشود، انگیزه نیروها را کم می‌کند، بالاخره همیشه نگران هستند و دغدغه دارند که ممکن است شش ماه دیگر عذر آنها را بخواهند.

وی با اشاره به اینکه قم در بخش ساختار مدیریت شهری به لحاظ کمی خوب عمل کرده است عنوان کرد: از نظر نیروی انسانی که اتفاقاً یکی از معضلات خیلی از کلان‌شهرها است قم بهترین وضعیت را در کل کشور دارد، حتی وزارت کشور، این شهر را به‌عنوان جایگاه اول رعایت جذب نیروی انسانی تشویق کرد اگر چه صد درصد نمی‌توانیم بگوییم همه نیروها در شهرداری کیفی هستند.

در ادامه بخوانید:  سینمای کودک ایران اثر قابل عرضه به دنیا ندارد

وی تصریح کرد: به لحاظ مدیران هم ادعا نداریم که شهر قم صد درصد مطلوب است اما برآیند و ارزیابی ما خوب است و علی‌رغم مشکلات مالی که وجود دارد، مجموعه مدیرانی که شهر را مدیریت می‌کنند در بخش‌های مختلف رشد و توسعه دارند.

در شهرداری قم یکهزار نیروی خدماتی مشغول فعالیت می‌باشند.

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب