۰۸:۴۱  -  ۱۳۹۸/۰۳/۱۶
۷۱

رقابت ۷ رزمی‌کار قم در موی‌تای ایران

نصر قم | رئيس هیأت ورزش‌هاي رزمي استان قم از اعزام تيم منتخب اين هیأت متشكل از هفت بانوي رزمي‌كار به رقابت‌هاي سال 1398 موي‌تاي زنان ايران خبر داد.

رقابت ۷ رزمی‌کار قم در موی‌تای ایران

علی یزدی امروز در گفت‌وگویی، اظهار کرد: با توجه به تمریناتی که کادر فنی تیم منتخب موی‌تای بزرگسالان بانوان قم برای اعضای این تیم در نظر گرفته، تیم از هر نظر در شرایط مطلوب است و قطعا حضوری موفق در مسابقات کشوری انجمن ملی موی‌تای ایران خواهد داشت.

وی با اشاره به برگزاری این رقابت‌ها از روز هجدهم خرداد ماه به میزبانی هیأت ورزش‌های رزمی استان اصفهان، اضافه کرد: فایترهای ما در این مسابقات خانم‌ها سمانه یوسف‌زاده‌عینی، مریم داورپناه، معصومه ترابی، فاطمه‌سادات موسوی، مهین منتشلو، محدثه پناه زاده و فاطمه فروزنده هستند.

رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان قم افزود: همچنین با توجه به برنامه‌ریزی انجمن ملی موی‌تای، هیأت ورزش‌های رزمی اصفهان با صدور مجوز کمیته مسابقات این فدراسیون میزبانی رقابت‌های موی‌تای مردان ایران را از ۲۲ تا ۲۴ خرداد ماه بر عهده گرفته و این پیکارها در سالن ورزشی شهید عباسپور به انجام می‌رسد.

وی در ادامه به برنامه‌ریزی این هیأت برای برگزاری یک دوره آموزشی اشاره و بیان کرد: هیأت ورزش‌های رزمی استان قم برای برگزاری یک دوره مربیگری تئوری درجه سه و درجه دو برنامه‌ریزی کرده و از افرادی که در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت داشته و تمایل به شرکت در این دوره دارند دعوت می‌کند.

در ادامه بخوانید:  طرح جامع توسعه بقعه امامزاده سید معصوم(ع) قم تدوین شد

یزدی با بیان اینکه اولویت ثبت‌نام با افرادی است که زودتر اقدام نموده و شرایط حضور در این دوره را داشته باشند، اضافه کرد: مدارک مورد نیاز این دوره دو قطعه عکس، تصویر شناسنامه، کارت ملی، دیپلم یا مدرک بالاتر و سن حداقل ۲۰ سال است و ثبت‌نام تا بیستم خرداد ماه در هیأت ورزش‌های رزمی انجام می‌شود اما شروع برگزاری کلاس‌ها از تیر ماه است.

انتهای پیام /

منبع : فارس

کلید واژه ها

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب