۰۷:۵۲  -  ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
۳۶

توسعه کبدی قم در دو بخش آقایان و بانوان

نصر قم | رئيس هیأت كبدي استان قم گفت: برای توسعه ورزش کبدی در هر دو بخش آقایان و بانوان با جدیت تمام تلاش می‌کنیم تا کبدی قم به بهترین جایگاه ممکن در آینده‌ای نزدیک برسد.

توسعه کبدی قم در دو بخش آقایان و بانوان

ملسم رشیدی امروز در گفت‌وگویی، اظهار کرد: در حوزه بانوان با کمک مربیان برتر استانی و کشوری گام‌های خوبی برای پیشرفت برداشته شده تا سطح کبدی قم را به زودی به بالاترین درجه ممکن ارتقاء دهیم و بانوان ما در میادین مختلف حضوری موفق داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: در قسمت آقایان نیز قم همواره یکی از استان‌های مدعی کسب رتبه‌های برتر کبدی ایران بوده و کارنامه کبدی قم نشان می‌دهد که در بخش‌های ساحلی، استاندارد، سالنی و سرکل کبدی رده‌های سنی مختلف موفقیت‌های زیادی توسط کبدی‌کاران توانمند و مستعد قم کسب شده است.

نیاز کبدی قم به حمایت بخش‌های خصوصی و دولتی

رئیس هیأت کبدی استان قم با بیان اینکه از تمام بخش‌های خصوصی و دولتی و همچنین متولی ورزش قم خواهشمندیم ما را در پیشرفت کبدی قم همراهی کنند، ابراز کرد: ما امسال مسابقات مهمی پیش‌رو داریم و هیأت کبدی قم از علاقمندان به این رشته در رده‌های سنی نونهالان،  نوجوانان و جوانان برای استعدادیابی، مسابقات استانی و رقابت‌های کشوری دعوت کرده است.

در ادامه بخوانید:  ۳۰۰ میلیارد ریال برای احداث پارکینگ شرقی حرم مطهر حضرت معصومه(س) اوراق منتشر می‌شود -

وی از اجرای طرح استعدادیابی این رشته در قم خبر داد و افزود: با پیگیری‌های هیات، رضا کمالی‌مقدم کبدی‌کار اسبق تیم ملی و مربی کنونی تیم ملی جوانان در تمرینات کبدی‌کاران قم به میزبانی خانه کبدی مجموعه ورزشی شهدای هفتم‌تیر حضور یافت و کار استعدادیابی از این طرح نیز انجام شد.

رقابت تیم کبدی قم در لیگ دسته اول ایران

رشیدی با اشاره به آماده‌سازی کبدی‌کاران قم برای اعزام به رقابت‌های لیگ دسته اول ایران، اضافه کرد: برای پیروزی باید هدف داشت، هدفی طولانی‌مدت، سعی و تلاش تا به مراتب بالا رسید، ما این مهم را سرلوحه کار خود در هیأت کبدی قرار داده‌ایم و به امید خدا نتیجه آن را در آینده‌ای نزدیک می‌گیریم.

کبدی‌کار قم در اردوی جدید تیم ملی جوانان

وی از حضور کبدی‌کار قم در اردوی تیم ملی جوانان ایران نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: به دعوت سرمربی تیم ملی جوانان ایران تعداد ٢٠ کبدی‌کار به اردوی تیم ملی در استان کهکیلویه و بویراحمد دعوت شده‌اند و خوشبختانه نام علی‌اصغر وفایی یکی از کبدی‌کاران مستعد و خوش‌آتیه قم در لیست تیم ملی می‌درخشد.

در ادامه بخوانید:  پیکر آیت‌الله حقانی در قم تشییع و به خاک سپرده شد

آموزش قوانین ورزش کبدی و استعدادیابی بانوان

رئیس هیأت کبدی استان قم با بیان اینکه آموزش قوانین ورزش کبدی نیز برای ورزشکاران این هیأت انجام می‌شود، در ادامه به طرح استعدادیابی در بخش بانوان اشاره و ابراز کرد: استعدادیابان بانوان کبدی قم در تلاش برای پیشرفت و توسعه کبدی استان همانند آقایان با حضور مربیان برجسته این رشته در حال انجام است.

انتهای پیام /

منبع : فارس

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب