۲۰:۱۴  -  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
۵۰

برنامه عجیب منچستریونایتد برای آینده بدون دخیا

نصر قم | سولسشر در صورت رفتن دخیا، رومرو را دروازه شماره یک تیمش خواهد کرد.

برنامه عجیب منچستریونایتد برای آینده بدون دخیا

وبسایت نود: به نقل از دیلی میل، با فرارسیدن تابستان، داوید دخیا دوباره به یکی از سوژه های مهم بازار نقل و انتقالات تبدیل خواهد شد و به نظر می‌رسد این بار هم مثل سال ۲۰۱۵، به درهای خروجی باشگاه نزدیک باشد.

قرارداد دخیا با منچستریونایتد تنها یک سال دیگر اعتبار دارد و مذاکرات برای تمدید قرارداد با درخواست دخیا به بن بست رسیده است. دخیا برای عقد قراردادی جدید درخواست هفته ای ۳۵۰ هزار پوند را داشته تا به این ترتیب مذاکرات فعلا معلق بماند. از پاریسن‌ژرمن به عنوان جدی ترین خواهان دخیا یاد شده است.

منچستریونایتد در این پست وضعیت آندره اونانا (آژاکس)، یسپر سیلسن (بارسلونا) و جوردن پیکفورد (اورتون) را زیر نظر گرفته است، با این حال اوله گونار سولسشر سرمربی منچستریونایتد در نظر دارد تا در صورت خروج داوید دخیا بدون توجه به بازار، سرخیو رومرو را دروازه بان اول یونایتد کند.

سرخیو رومرو در جولای ۲۰۱۵ و در شرایطی که انتقال داوید دخیا به رئال مادرید محتمل به نظر می‌رسید، با قراردادی آزاد از سمپدوریا به منچستریونایتد پیوست. در آغاز فصل ۱۶-۲۰۱۵ و در شرایطی که دخیا به دلیل وضعیت مبهمش از ترکیب خارج شده بود و ویکتور والدز نیز جایی در اندیشه های لویی فن‌خال نداشت، رومرو به عنوان دروازه بان ثابت یونایتد در بازی های لیگ برتر به میدان رفت.

در ادامه بخوانید:  با وجود این همه موانع و مشکلات، یک جوان چطور می تواند ازدواج به موقع و موفق داشته باشد؟

با این وجود، عدم انتقال دخیا به رئال موجب شد تا رومرو به دروازه‌بان دوم یونایتد تبدیل شود و بیشتر در بازی های حذفی یونایتد ایفای نقش کند. رومرو در ۴ سال گذشته ۴۴ بار برای یونایتد به میدان رفته که از این تعداد، تنها ۷ مسابقه در رقابت های لیگ برتر بوده است. رومرو در جریان قهرمانی یونایتد در رقابت های لیگ اروپای فصل ۱۷-۲۰۱۶، دروازه بان ثابت یونایتد بود و در فینال مقابل آژاکس نیز دروازه خود را بسته نگه داشت.

برنامه عجیب منچستریونایتد برای آینده بدون دخیا

رومروی ۳۲ ساله که در اروپا برای تیم های آلکمار و موناکو هم بازی کرده، سابقه انجام ۹۶ بازی برای تیم ملی آرژانتین را هم در کارنامه دارد. او در جام های جهانی ۲۰۱۰ و ۲۰۱۴ دروازه بان ثابت آرژانتین بود و جام جهانی ۲۰۱۸ را با بدشانسی به دلیل مصدومیت زانو از دست داد. بعد از ۴ سال، او اکنون شانس این را دارد تا در رده باشگاهی نیز به دروازه بانی ثابت بدل شود.

در ادامه بخوانید:  ستاره شیلیایی در اینتر هم بیخیال یونایتد نمی‌شود!

البته در کنار رومرو، سولسشر وضعیت دین هندرسون را هم زیر نظر خواهد داشت. هندرسون ۲۲ ساله که از ۱۴ سالگی عضو منچستریونایتد به شمار می‌رود، در چند فصل گذشته به شکل قرضی در لیگ های پایین تر انگلستان به میدان رفته و از سال ۲۰۱۸ تاکنون در شفیلد یونایتد حضور دارد.

در فصل ۱۹-۲۰۱۸، هندرسون در تمامی ۴۶ مسابقه شفیلد در چمپیونشیپ به میدان رفت و به همراه این تیم موفق به صعود به لیگ برتر شد. البته به نظر می‌رسد با موافقت سولسشر، قرارداد قرضی هندرسون با شفیلد برای یک سال دیگر تمدید شود تا این دروازه بان تیم ملی زیر ۲۱ ساله های انگلیس، تجربه بازی در لیگ برتر را نیز کسب کرده و سپس به یونایتد بازگردد.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب