۱۸:۵۶  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
۵۶

دستگیری ۷ اراذل و اوباش شرور در شهر قم

نصر قم |کشف ۷ کیلوگرم تریاک در قم و دستگیری چندتن از اراذل و اوباش در شهر قم مهمترین اخبار امروز پلیس قم را تشکیل می دهند.

دستگیری ۷ اراذل و اوباش شرور در شهر قم

سردار عبدالرضا آقاخانی اظهارداشت: در پی تمرکز اقدامات پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قم بر روی عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر مشخص شد فردی قصد دارد مقدار قابل توجهی تریاک را با یک دستگاه سواری “پراید” از یکی از استان های جنوبی به قم منتقل کند، بنابراین پیگیری موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه ضمن هماهنگی با مقام قضائی استان تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به یکی از محورهای مواصلاتی اعزام و تلاش برای شناسایی خودرو مذکور آغاز که سرانجام شناسایی، توقیف و ۴ نفر متهم در این خصوص نیز دستگیر شدند.

او خاطرنشان کرد: طی بازرسی از خودروی موصوف، ۶ کیلو و ۹۵۰ گرم مواد افیونی از نوع تریاک در قالب ۳۲ بسته بصورت لول شده با اوزان مختلف کشف و متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

در ادامه بخوانید:  موازی کاری موجب فرصت سوزی در تاریخ شفاهی قم شده است

آقاخانی یکی از اولویت های اصلی پلیس قم در سال جاری را مبارزه با قاچاق مواد مخدر دانست و تاکید کرد: شهروندان می توانند گزارشات خود را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ در اختیار پلیس استان قرار دهند.

او هشدار داد: اگر درصد کمی از کودکانی که والدین آنها معتاد هستند به سوی بزهکاری سوق داده شوند، بعد از گذشت چندین سال تعداد بزهکاران در کشور به هزاران نفر خواهد رسید.

فرمانده انتظامی استان قم، موادمخدر را منشاء وقوع بسیاری از جرایم و آسیب های اجتماعی نظیر قتل، تجاوز، سرقت دانست.

دستگیری ۷ نفر اراذل و اوباش شرور در قم

فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری ۷ نفر اراذل و اوباش شرور که باعث ایجاد رعب و وحشت مردم شده بودند، خبر داد.

مراد حسین جعفریان اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره درگیری شدید در سطح حوزه استحفاظی کلانتری ۲۱ فرماندهی انتظامی شهرستان قم، بلافاصله ماموران به محل مورد نظر اعزام شدند.

در ادامه بخوانید:  اعتراف سارق حرفه‌ای به ۵۰ سرقت

او افزود: در بررسی بعمل آمده مشخص شد ۲ نفر راکب موتور سوار با در دست داشتن یک قداره با ۳ نفر دیگر در حال درگیری شدید ، عربده کشی و تخریب شیشه های مغازه یکی از کسبه محل بودند که قبل ازحضور ماموران اقدام به فرار کردند.

جعفریان ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع و ایجاد ناامنی و رعب و وحشت اراذل اوباش برای ساکنان و کسبه محل، ماموران تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اضافه کرد: ماموران موفق شدند ۷ نفر اراذل و اوباش در این ارتباط را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی همگی آنان را در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی دستگیر کردند.

او بیان داشت: در بازرسی بدنی از متهمان یک عدد اسپری دفاع شخصی، یک قبضه چاقو و مقدار تقریبی ۹ گرم مواد مخدر از نوع ” گل ” کشف شد.

جعفریان تصریح کرد: متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب