۱۸:۴۷  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴
۴۶

تا پایان شهریورماه امسال پروژه مسکن مهر در کشور به اتمام می‌رسد

نصر قم |معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: با تدبیری که وزارت راه و شهرسازی و دولت تدبیر و امید اندیشیده‌اند امیدواریم تا شهریورماه جشن اتمام پروژه مسکن مهر را در کشور بگیریم.

تا پایان شهریورماه امسال پروژه مسکن مهر در کشور به اتمام می‌رسد

محسن بهشتی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای تأمین مسکن که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد اظهار داشت: نباید بعد از سال‌ها بیاییم در شورای مسکن بگوییم که مسکن مهر را تحویل داده‌ایم اما با مشکلاتی مواجه هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با تأکید بر استفاده از ظرفیت وزارت راه و شهرسازی برای حل مشکلات مسکن در استان اظهار داشت: با تدبیری که وزارت راه و شهرسازی و دولت تدبیر و امید اندیشیده‌اند امیدواریم تا شهریورماه امسال جشن اتمام پروژه مسکن مهر را در کشور بگیریم.

وی بیان کرد: واحدهای باقی‌مانده مربوط به مستحق‌ترین واحدهای مسکن مهر هستند که مسکن خود را تحویل می‌گیرند، خیلی‌ها به دلیل شرایط مالی به دنبال رها کردن مسکن‌های مهر باقی‌مانده بودند که با پیگیری‌های صورت گرفته از این کار جلوگیری شد.

بهشتی با اشاره به سیاست‌های جدید وزارت راه و شهرسازی در زمینهٔ مسکن مهر گفت: امیدواریم با در نظر گرفتن مسائل پیش‌ آمده و با توجه به سیاست‌های جدید اتخاذ شده بتوانیم ظرفیت‌هایی در شهر ایجاد کنیم که افق ۱۴۰۵ که ساخت ۷۰ هزار واحد هست را تحقق‌ بخشیم.

در ادامه بخوانید:  تشکیل دادگاه ویژه صنعت گران در استان‌های مختلف کشور

امین مقومی رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان قم نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر در استان گفت:عموماً مشکل تعاونی‌های باقی‌مانده در حوزه آسانسور و حریق با توجه به ضوابطی که وجود دارد باید به کمیسیون ماده ۱۰۰ برود تا مشکل برطرف شود.

مقومی ابراز کرد: در بحث تسهیلات بانکی با اتخاذ یک سری ضوابط به‌صورت الزامی می‌توان برخی نواقص مربوط به مسکن مهر را برطرف کرد و با انجام این تغییرات می‌توان امیدوار بود که مشکلات واحدهای باقی‌مانده برطرف شود.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب