۲۰:۱۸  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
۵۶

دستگیری سارقان مدرسه در قم

نصر قم |فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری سارقان مدرسه و کشف اموال مسروقه در استان خبر داد.

دستگیری سارقان مدرسه در قم

سرهنگ مرادحسین جعفریان در رابطه با این خبر گفت: ماموران کلانتری ۲۷ قنوات قم حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی، به ۲ نفر جوان که در حال روشن کردن موتور سیکلت بوده و یک عدد چراغ قوه به همراه داشته مشکوک شدند که قصد متوقف کردن آنها را داشته اما هر ۲ نفر بلافاصله پس از مشاهده ماموران اقدام به فرار کردند.

وی افزود: ماموران سریعاً به تعیب آنان پرداخته و موفق شدند هر ۲ متهم را دستگیر و به کلانتری انتقال دهند.

سرهنگ جعفریان ادامه داد: متهمان در بازجویی های پلیسی به سرقت تعدادی مانیتور و یک عدد اسکنر در یک مدرسه اعتراف و اعلام داشتند که اقلام مسروقه را در داخل کتابخانه مجاور مدرسه مخفی کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اضافه کرد: ماموران پس از مراجعت به محل اختفای اموال مسروقه، تعداد ۸ مانیتور و یک دستگاه اسکنر با سیم های مربوطه را کشف کردند.

وی گفت: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد، سارقان سابقه یک فقره سرقت مدرسه ای دیگر نیز در فروردین ماه سال جاری را داشته اند و اموال سرقتی را در یک مغازه باطری سازی پنهان کرده اند.

در ادامه بخوانید:  مدیر فنی تیم سوهان محمد سیما قم: شکست شاهین در خانه خودش کار بزرگی بود -

سرهنگ جعفریان بیان کرد: پس از مراجعت ماموران به مغازه موصوف، تعداد ۲ عدد دریل شارژی، یک عدد دریل برقی،۲ عدد میکروفن، هارد تخریب شده، دوربین های مداربسته، شارژر، ساعت دیواری، اسپیکر ، میکروفن بی سیم و انواع تجهیزات مخابراتی و رایانه ای کشف و صاحب مغازه نیز دستگیر و به کلانتری منتفل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قم اعلام کرد: در بازجویی های پلیسی صورت گرفته، متهم به جرم ارتکابی به همراه یک نفر همدست خود اعتراف و اظهار داشته اقلام سرقتی را در مغازه مذکور منتقل و پس از گذشت چند روز اقدام به فروش آنها کرده است.

سرهنگ جعفریان خاطرنشان کرد: ماموران، همدست دیگر صاحب مغازه را نیز شناسایی و در یک اقدام به موقع او را دستگیر کردند.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب