۲۱:۴۴  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
۶۲

اعزام دوومیدانی‌کاران قم به مسابقات جهانی کرواسی

نصر قم |رئيس هیأت دووميداني استان قم از اعزام سه نماينده اين رشته قم به رقابت‌هاي دووميداني قهرماني دانش‌آموزان جهان در قاره اروپا خبر داد.

اعزام دوومیدانی‌کاران قم به مسابقات جهانی کرواسی

علی رضایی امروز در گفت‌وگویی، اظهار کرد: این یک افتخار بی‌نظیر برای دوومیدانی استان قم و برای نخستین‌بار در بخش دانش‌آموزی است که استعدادها و نخبه‌های این رشته مدال‌آور در ترکیب تیم ملی دانش‌آموزی ایران به رقابت‌های قهرمانی جهان اعزام می‌شوند.

وی با اشاره به ترکیب نهایی تیم ملی دوومیدانی دانش‌آموزان کشورمان، ابراز کرد: مهدی رضایی و علی قاسم‌بابایی به عنوان ورزشکار در ترکیب تیم ملی بامداد روز دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برای حضور در مسابقات جهانی راهی اروپا و کشور کرواسی خواهند شد.

رضایی که مسوولیت انجمن دوومیدانی استان قم قم را بر عهده دارد و به عنوان سرمربی در ترکیب تیم اعزامی به کرواسی قرار گرفته، ابراز کرد: رقابت‌های جهانی دوومیدانی دانش‌آموزان روزهای ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ماه به انجام می‌رسد و دو نماینده قم در دو رشته برای کسب مدال به میدان می‌روند.

وی یاد آور شد: مهدی رضایی در رشته‌های ۱۰۰ متر و رله امدادی رقابت می‌کند، ضمن اینکه علی قاسم‌بابایی علاوه بر ۱۰۰ متر و و رله امدادی در رشته پرش طول نیز به روی پیست می‌رود و بخت خود را برای کسب مدال از رقابت‌های ۲۰۱۹ دوومیدانی قهرمانی دانش‌آموزان جهان می‌آزماید.

در ادامه بخوانید:  رئیس‌ کل جدید دادگستری قم معرفی شد

رئیس هیأت دوومیدانی استان قم با بیان اینکه آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی دوومیدانی دانش‌آموزان ایران در شهرکرد به انجام رسید، تصریح کرد: تک تک اعضای این تیم از آمادگی و انگیزه بالا برای نمایش توانمندی و استعداد خود در این مسابقات برخوردار هستند و به کسب حداکثر مدال امیدواریم.

وی در پایان به درخشش دوومیدانی‌کاران قم در مسابقات جام فجر اشاره و عنوان کرد: در جریان این مسابقات رضا ملک‌پور در رشته چهار در ۴۰۰ متر طلا گرفت و مهدی رضایی در ۶۰ متر چهارم شد، ضمن اینکه در رکوردگیری تیم ملی نوجوانان علی قاسم‌بابایی با اقتدار تمام در ۱۰۰ متر رکوردشکنی کرد.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب