۲۱:۳۸  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
۴۸

مشکل ترافیک میدان مالک اشتر برطرف می‌شود

نصر قم |شهردار منطقه دو قم با اشاره به درخواست مردمی درخصوص رفع مشکل ترافیک ورودی پل ۹ دی به منطقه دو و میدان مالک اشتر گفت: مکاتبات در خصوص مشکل این محدوده با شورای ترافیک صورت گرفته و کارشناسی های لازم هم انجام شده و منتظر ابلاغ نظر نهایی برای اقدام در این محور برای حل مشکل مردم هستیم.

مشکل ترافیک میدان مالک اشتر برطرف می‌شود

رضا رحیمی امروز در گفت وگویی، با بیان اینکه یکی از برنامه‌های جاری شهرداری بهسازی جداول و اصلاح معابر است اظهار کرد: بعضا در برخی معابر منطقه دو مشکلاتی وجود دارد که بحث جمع‌آوری آب‌های سطحی این معابر در دستور کار است و سپس به دنبال اصلاح جداول و معابر خواهیم بود.

شهردار منطقه دو قم با اشاره به درخواست مردمی درخصوص رفع مشکل ترافیک ورودی پل ۹ دی به منطقه دو و میدان مالک اشتر اظهار کرد: مکاتبات در خصوص مشکل این محدوده با شورای ترافیک صورت گرفته و کارشناسی های لازم هم انجام شده و منتظر ابلاغ نظر نهایی برای اقدام در این محور برای حل مشکل مردم هستیم.

وی با بیان اینکه در طرح آینده این محور از ورودی پل ۹ دی تا میدان مالک اشتر به صورت زیرگذر پیش‌بینی شده است تصریح کرد: اما در حال حاضر به دنبال پیگیری راه‌های کوتاه‌مدت برای حل مشکل مردم هستیم.

در ادامه بخوانید:  آیین چهلمین روز ارتحال آیت‌الله کابلی در قم برگزار می شود
منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب