۲۰:۵۰  -  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
۸۰

بیش از ۵۰ تن شکر به منظور تنظیم بازار در قم توزیع شد

نصر قم |رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت: در دو روز اخیر بیش از ۵۰ تن شکر تاکنون در بازار قم توزیع شده است که زیر نظر اتحادیه بنک داران توزیع می‌شود.

بیش از ۵۰ تن شکر به منظور تنظیم بازار در قم توزیع شد

سید ابراهیم صحفی در گفت و گویی، اظهار داشت: در یک ماه اخیر متاسفانه بازار قم با کمبود شکر روبرو شد وسبب مشکلاتی شد.

وی افزود: در این مدت سهمیه شکر به فروشگاه‌ها ارائه شد اما برای مصرف بیش از ۴ هزار واحد صنفی، خوارو بار فروشی‌ها و سوپرمارکت و لبنیاتی‌های استان، شِکری توزیع نشد.

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم تصریح کرد: برخی از فروشگاه‌های بزرگ زنجیره ای نباید شکری دریافت می‌کردند چون از تهران سهمیه دارند و نباید سهمیه قم به آن‌ها اختصاص پیدا می‌کرد.

صحفی عنوان کرد: با اقدامات صورت گرفته توسط استانداری و معاون استاندار و مصوبه شورای تنظیم بازار قرار شده است که روزی ۲۰ تن بار شکر برای مصرف خانوار در قم توزیع شود.

وی ادامه داد: از روز گذشته زیر نظر اتحادیه بنک داران و خواروبارفروشان، توزیع شکر در استان انجام شده و بسته شکر ۹۰۰ گرمی به قیمت ۴ هزار تومان به دست مردم می‌رسد که با این اقدام مشکل کمبود شکر رفع می‌شود.

در ادامه بخوانید:  موازی‌کاری دستگاه‌های دولتی سبب هدررفت وقت و تحمیل هزینه می‌شود -

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم خاطرنشان کرد: در دو روز اخیر بیش از ۵۰ تن شکر تاکنون در بازار قم توزیع شده است.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب