۱۸:۵۸  -  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹
۶۷
استاندار:

دستگاه‌های قم به دنبال جذب بودجه‌های شناور کشوری باشند

نصر قم |استاندار قم گفت: در مبحث اعتبارات سیال و شناور کشوری لازم است تا دستگاه‌های استانی بودجه‌های ملی را جذب، عملیاتی و پیاده‌سازی کنند.

دستگاه‌های قم به دنبال جذب بودجه‌های شناور کشوری باشند

بهرام سرمست روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه‌ ریزی و توسعه در سالن جلسات استانداری قم افزود: ظرفیت بسیار مناسبی برای استان‌ها در بودجه‌های سیال کشوری دیده ‌شده است.
وی همچنین تاکید کرد: برای جذب اعتبارات تملک و هزینه‌ای باید همت مدیران استان بیشتر شود، جذب کامل اعتبارات و بودجه‌های مصوب در پیشبرد اهداف دولت و استان نقش اساسی دارد.

وی تصریح کرد: در مباحث توسعه و برنامه ‌ریزی استان باید مباحث کارشناسی به ‌دقت مورد توجه قرارگرفته و تمام مسائل بر مبنای آن تصمیم‌گیری و اجرا شود.
همچنین رئیس سازمان برنامه ‌و بودجه قم در این جلسه با اشاره به گزارش عملکرد اعتبارات تملکی دارایی‌های سرمایه‌ای و هزینه‌ای استان در سال ۹۷ گفت: سال گذشته در اعتبارات هزینه‌ای عملکرد بالای صدر صد اتفاق افتاده و در مبحث اعتبارات تملکی نیز تسهیلات ویژه‌ای برای اتمام طرح های نیمه ‌تمام اختصاص پیدا کرد.
محمود نوربخش ادامه داد: توزیع اعتبارات استانی در فصول مختلف در طرح‌های عمرانی بسته به وظایفی که دولت در هر استان داشته متفاوت است.
وی با اشاره به مبحث بودجه سال ۹۸ عنوان کرد: بعد از توزیع اعتبارات استانی در مساله بودجه می‌توان نسبت به هدف‌گذاری در اجرای طرح های استانی تصمیم‌گیری کرد.

در ادامه بخوانید:  آزادگان سرافراز استان قم تجلیل شدند -
منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب