۱۶:۳۳  -  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰
۹۷
استاندار قم:

استان قم در پرداخت مطالبات فرهنگیان موفق بوده است

نصر قم |استاندار قم با بیان اهمیت رفع دغدغه های معلمان در انجام رسالت آموزش و پرورش دانش آموزان، اظهار کرد: استان قم در پرداخت مطالبات فرهنگیان جزء استانهای موفق و پیشرو در کشور است.

استان قم در پرداخت مطالبات فرهنگیان موفق بوده است

بهرام سرمست در نخستین جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و تبریک روز معلم، اظهار کرد: تمام امکانات مادی و معنوی دستگاه های استان قم جهت تکریم مقام معلم بایستی بسیج شود.

او به عملکرد خوب استان در زمینه پرداخت مطالبات فرهنگیان اشاره و اضافه کرد: پیگیری های لازم جهت پرداخت تمامی معوقات و مطالبات فرهنگیان ادامه خواهد داشت.

استاندار قم در ادامه به برنامه های روز معلم اشاره و تصریح کرد: تمام بخش های استان چه در شهر و چه در روستاها و اصناف مختلف جهت برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم های بزرگداشت روز معلم اقدام کنند.

سرمست بر نقش معلمان در شکل گیری شخصیت و آموزش فرزندان تاکید کرد و ادامه داد: نقش معلم در مسائل تربیتی و تعالی افراد بی بدیل است و ضروری است در سیاست گذاریهای استان به این نقش مهم بیش از پیش پرداخته شود.

در ادامه بخوانید:  هفته دوم لیگ انفرادی کیک بوکسینگ قم برگزار شد - |

او همچنین با بیان حمایت استان قم از برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی مهارت های هنری هنرستان های کار و دانش کشور، خاطرنشان کرد: هنرستان های استان از نظر تجهیزات دچار ضعف هستند که امید می رود در کنار برگزاری چنین جشنواره هایی زمینه رفع بخشی از مشکلات زیرساختی هنرستان های استان قم ایجاد شود.

در انتهای این جلسه استاندار قم ضمن رونمایی از پوستر سیزدهمین دوره جشنواره مهارت های هنری هنرستانهای کاردانش کشور به میزبانی استان قم، از نمایشگاه تولیدات دانش آموزی هنرستان های کاردانش استان بازدید کرد.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب