۰۸:۳۰  -  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
۶۸

یک تقویم ۱۲کاره برای گوشی های هوشمند

نصر قم |امروزه گوشی‌های هوشمند بیشتر نیازهای کاربران را برطرف می‌کند و به‌همین دلیل هم این کالای دیجیتال یک وسیله ضروری محسوب می‌شود.

یک تقویم ۱۲کاره برای گوشی های هوشمند

یکی از نیازهای روزمره کاربران نیز مراجعه به تقویم است. با توجه به اینکه تقویم گوشی‌های هوشمند وارداتی به‌صورت میلادی طراحی شده است، نیاز به تقویم ایرانی نیز احساس شد و بسیاری از توسعه دهندگان اپ ایرانی شروع به طراحی آن کردند.
یکی از بهترین نمونه اپلیکیشن‌های تقویم، «نسیم صبح» است که رابط کاربری بسیار زیبایی دارد و براحتی می‌توانید در آن به جست و جو بپردازید. منوی این اپلیکیشن، ۱۲ویژگی مختلف را نشان می‌دهد که با کلیک برروی هرکدام می‌توانید موضوع موردنظرتان را در این اپ جست و جو کنید. یکی از بخش‌های جالب توجه این تقویم، تعطیلی یاب است که با کلیک روی آن می‌توانید کل تعطیلات سال را به‌صورت یکجا ببینید و برای روزهای تعطیل یک برنامه‌ریزی مناسب داشته باشید.

همچنین می‌توانید تاریخ تولد دوستان و اعضای فامیل را در آن ذخیره کنید. در این روزهای مشخص اپلیکیشن برای شما آلارم می‌فرستد وبه این ترتیب تولد هیچ کدام از دوستانتان را فراموش نمی‌کنید. جالب است که این اپلیکیشن دستی هم در پیش‌بینی آب و هوا دارد و به‌صورت دقیق می‌توانید از وضعیت بارندگی، گرما و… در محل مورد نظرتان مطمئن شوید. این اپ که حجم ۱۴.۷مگابایتی در گوشی شما اشغال می‌کند را می‌توانید از کافه بازار به‌صورت رایگان بارگذاری کنید.

در ادامه بخوانید:  عرضه یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلی‌استیشن ۳ برای iOS

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب