۱۸:۰۲  -  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
۶۹
استاندار قم:

بالا بودن تعرفه برق قم نسبت به دیگر استان ها غیرمنصفانه است

نصر قم |استاندار قم گفت: تعرفه هایی که در سه استان قم، تهران و البرز تعیین شده از استان های دیگر بالاتر بوده و دلیلی ندارد که در این استان ها این تعرفه بالاتر اعمال شود.

بالا بودن تعرفه برق قم نسبت به دیگر استان ها غیرمنصفانه است

بهرام سرمست پیش از ظهر امروز در جلسه رفع مشکلات شهرک های صنعتی استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: برق مورد نیاز برای طرح های توسعه که در استان قم برنامه ریزی شده پاسخگو نخواهد بود.

او افزود: در زمینه تعرفه های برق ما در مقایسه با سایر مناطق باید مشخص شود که چه راهکاری برای استان قم ارائه دهیم. در منطقه ویژه سلفچگان بسیاری از واحدها به دلیل مشکلات موجود در زمینه تامین برق به سمت فسخ قرارداد حرکت می کنند.

استاندار قم گفت: در بحث مدیریت منابع باید درست عمل کنیم، اما در حال حاضر استان قم دارای ظرفیتی است که می طلبد منابع مالی برای تامین برق به این استان منتقل شود.

او ادامه داد: تعرفه هایی که در سه استان قم، تهران و البرز تعیین شده از استان های دیگر بالاتر بوده و دلیلی ندارد که در این استان ها این تعرفه بالاتر اعمال شود.

در ادامه بخوانید:  گردهمایی آبی و قرمز در افتتاحیه رستوران خسرو حیدری

سرمست بیان کرد: قم نباید هزینه تامین برق تهران و البرز را بپردازد و شرایط این استان به گونه ای است که تعرفه آن باید به گونه متفاوت دیده شود.

او اضافه کرد: وحدت رویه برای تخصیص اعتبارات بسیار مهم بوده و همچنین پیگیری پست برق منوریل استان قم باید در دستور کار قرار گیرد.

منبع

نظر دهید

  • پیشنهاد شده

  • نصر قم

    اینستاگرام نصر قم
    اخبار قم
  • آخرین مطالب متن

    آخرین مطالب